Araba seyahat kamerası ile yolculuğunuzu kaydedin

Seyahate çıkmak istiyorsunuz ama gezerken aynı zamanda yaptıklarınızı kayıt etmek mi istiyorsunuz. O zaman bu cihaz tam size göre.

Bu cihaz sayesinde seyahate çıktığınızda hem arabanın içinde olanları hem de 270 derece dönebilen yapısı sayesinde dışarıyı çekebilirsiniz. Cihaz 640×480 çözünürlüğünde, 120 derece görüş açısı ve 8x  dijital yakınlaştırmaya sahip. Cihaz ile birlikte 2 gb hafıza kartı gelmekte. Hafızası istenildiği taktirde 32 gb'a kadar yükseltilebiliyor. 2.4” LCD ekran ile hem o an çektiklerini hem de daha önce çektiği görüntüleri gösterebiliyor. Cihaz sadece gündüz değil, üzerinde bulunan 4 güçlü kızılötesi ışık ile de gece kaydı yapabiliyor.

Paket içerinde bir adet, cihazı ön cama tutturmak için aparat, usb kablo, çakmak fiş girişi ve tv video & ses kablosu da yer almakta.

Bu tür cihazlar sadece seyahat amaçlı değil, gündelik hayatta da kullanılabilmekte. Örneğin işe giderken kaza yaptığınızda, kaza anını veya bir olayı anını çekmek içinde kullanılabiliyor. Bu sayede sigorta şirketleri ve polisler için de kanıt olmuş oluyor.

Kaynak: http://hiconsumption.com/2012/06/roadtrip-video-recorder/

+ Yorum bulunmuyor

Yorum yap