ThumbSaver manyetik çivi tutucu


Babalar gününün zamanı yaklaşırken yine ''Bu yıl babamıza ne alacağız?'' sorusu ile karşı karşıyayız. Eğer babanızın evle ilgili işlerden hoşlandığını düşünyorsanız, o zaman babanız kesinlikle ThumbSaver'i sevecek.

Bu alet çok basit olsa da aynı zamanda çok da hünerli. Bu yardımcı ekipman sayesinde artık ahşap parçalara çivi çakarken parmağa vurmaya son.

Uzun süredir yapı müteahhitliği yapan birisi tarafından icat edilen ThumbSaver, çivi ve vidaları mıknatısla tutuyor.

Evimizin vazgeçilmez araçlarından biri olacak bu ekipmanla çivi çakmak ve vidalamak artık çok kolay ve tehlikesiz.

Ürüne Amazon.com'dan 12,99$'a satın alabilirsiniz.

 

Kaynak: http://www.blessthisstuff.com/stuff/living/misc-living/thumbsaver/

1 yorum

Yorum ekle
  1. 1
    Ali Veli

    Bu alete para vermeye gerek yok. Şerit şeklinde keseceğiniz bir karton yada ince plastik parçası da aynı işi görüyor. Çiviyi kartonun ucuna yakın yere, elimizle batırdıktan sonra çakın veya vidalayın. Kartonu çektikten sonra deldiğiniz yerden kopacak, bir sonraki kullanım için hazır olacaktır.
    Zaten aletin dizaynı da hatalı yapılmış, yüzeye 80-85 derecelik dik açıyla da tutulabilecek şekilde olsa, elin giremediği girintili yerlerde de kullanılabilirdi. Ya da bir tarafı düz bir tarafı açılı olsaymış daha güzel olurmuş.
    Aletin bir diğer dezavantajı da şu; demir ve saç türünden yerlerde (pc kasası gibi) çalışırken,sağa sola yapışarak ucundaki vidayı elektronik bir parçanın arasına düşürebilir.

+ Yorum yap