İnternet “Mercek Altında”


Bilim.org hosting sponsoru DGN Teknoloji yönetim kurulu başkanı Dağhan Uzgur, Olay TV‘de yayınlanan “Mercek Altında” programında, İnternet hakkındaki güncel konulara dair soruları yanıtladı.

Aşağıdaki videolarda, 28 Temmuz 2011 tarihindeki canlı yayında program sunucusu Filiz Kahraman ve izleyilerden “Türkiye’de e-ticaret, İnternet yasakları ve geniş bant İnternet” hakkında gelen sorular ve Dağhan Uzgur’un cevapları yer alıyor.

Türkiye’de E-Ticaret Mercek Altında

Türkiye’de İnternet Yasakları Mercek Altında

Türkiye’de Geniş bant İnternet Mercek Altında

Türkiye’de İnternet (Programın tamamı)

 

4 Yorumlar

Yorum ekle
 1. 1
  Çağla Karam

  Türkiye’deki internet yasakları sadece hayal bence. çok zor değil yani bir dns değiştirmek bir vpn yüklemek. ücretsiz tonlarca vpn var. yükle aynen devam.

  • 2
   Ahmet Neşeli

   ücretsiz vpn kullanmayın derim ben çağla hanım. çünkü bilgilerinizi reklam amaçlı satıyorlar hadi bilgileri satmalarını reklam maillerini de geçtim internete başka bir server üzerinden bağlanırken tüm internet hareketlerinizi ücretsiz olduğu için para kazanma yoluna dönüştürecek bir şirkete teslim olmak ne kadar doğru?

   • 4
    Merve Baysal

    Ben de PureVPN kullanıyorum yaklaşık iki aydır ve çok memnun kaldım hiç bir sıkıntısı yok. Torrentle kasmıyor tüm sitelere giriyor bir kaç ülkeden bağlanma seçeneği var. HULU’ya bile bağlanıyor.

+ Yorum yap