Homend’den çevreye duyarlı elektrik süpürgesi: GreenPiece 1208


2010 yılında “Serving Life” sloganıyla yola çıkan Homend, TUV Rheinland A sınıfı özellikleri taşıyan akıllı ve enerji tasarruflu elektrikli küçük ev aletleri ile bir ilke imza atıyor.

Dünyanın ekolojik dengelerine özen gösterilerek, bireysel tüketim alışkanlıklarını temelden değiştirebilecek standartların geliştirilmesine yönelik değişikliklerin yapılabilmesi için gerek özel sektörde gerekse kamu kesiminde liderlik edilmesi gerekiyor. Homend bu ve benzeri çevreci hassasiyetleri göz önünde bulunduruyor. Homend ürünlerinin birçoğu sadece belli bir seviyede elektrik enerjisi kullanarak çalışıyor. Bu sayede, enerji tüketimini en aza indiren cihazlar ile maliyet tasarrufu sağlanıyor.

HOMEND Greenpiece 1208: 1600 W gücüne sahip yeşil motoru ile Greenpiece 1208, 2000 W süpürge performansında çalışarak %30 enerji tasarrufu sağlıyor. Sağladığı enerji tasarrufu ile hem çevreyi koruyan hem de elektrik faturalarınızı düşüren ürün, TUV Rheinland A sınıfı özellikleri enerji verimliliği sertifikasına sahip.

Greenpiece 1208 HEPA filtresi ve mikro filtre torbası sayesinde, tozla taşınan bakteri ve alerjenleri hapsederek evde sağlıklı bir ortam sağlıyor.

Çevreye duyarlılığı sadece ürün bazında değil, firma politikası olarak özen gösteren Homend, Greenpiece 1208’in üretildiği fabrikaların da, sadece çevreye duyarlı üretim yapan firmalara verilen ISO 14001 belgesine sahip olmasına özen gösteriyor.

Homend’in akıllı ve enerji tasarruflu küçük ev aletleri ürün serisinde Greenpiece 1208’in yanı sıra Deepsilence 1209 Elektrikli Süpürge, Adventouch 1108 ve 1109 Dijital Ütü, Grilliant 1401 Elektrikli Izgara, Magicook 2501 Elektronik Aşcı, S3 Foodprocessor2801 Mutfak Robotu, S3 Tableblender 4901 Masa Blender’ı, Royaltea1701 Konuşan Çay Makinesi de yer alıyor.

Homend ürünleri hakkında daha fazla bilgiye homend.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

1 yorum

Yorum ekle
  1. 1
    Burcu

    Oldukça şık ve kullanışlı bir ürün. Bir internet sitesinden aldım ve oldukça memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

+ Yorum yap