Genius’tan 100 yıl ömürlü fare


Genius BlueEye ailesinden DX-ECO, enerji dostu kablosuz fareler arasından sıyrılarak şimdiye kadar ki en verimli ürün olarak karşımıza çıkıyor. DX-ECO 100.000 defa şarj olabilen ve 100 yıl kullanım ömrüne sahip bir ürün.

Geleneksel kimyasal tabanlı enerji depolama çözümlerinin getirdiği kısıtlamalar yüzünden, ne kadar ar-ge yapılsa da kablosuz cihazlarda kullanılan pillerin kullanım ve yeniden dolum ömürleri çarpıcı şekilde artırılamıyordu. Genius yenlikçi bir güç teknolojisi kullarak bu sorunu aşmayı başarıyor. Bu modelde fare, enerjisini pilden değil, elektrik alanı yaratmak için iki karbon katmanından faydalanan bir ultra kapasitörden alıyor.

Pil kullanmayan bu yeni çevreci ürün aynı zamanda 3 dakika gibi çok kısa bir sürede şarj olup kullanıma hazır hale geliyor. 2.4GHz frekansında çalışan fare, 15 metre mesafeye kadar sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor ve gerçek anlamda bir kablosuz özgürlük sunuyor. DX-ECO tozlu cam, mermer, halı ve kanepe gibi değişik yüzeylerde sorunsuz olarak çalışıyor.

Çevreci ve uzun ömürlü ürün olmasına rağmen çalışma performansından ödün vermeyen DX-ECO üzerinde ileti/geri sayfa, sayfa kaydırma ve 800'den 1600 dpi'a kadar çözünürlük değiştirmenizi sağlayan 4 adet işlevsel düğme bulunuyor.

Hem verimli hem de çevre dostu bir ürün olan DX-ECO ile yüksek performanstan ödün vermeden çevreyi koruyabilirsiniz.

 

1 yorum

Yorum ekle

+ Yorum yap