Bilim.org & iDergi işbirliği


Bilim.org, iPad ve iPhone için çıkarılan aylık teknoloji dergisi iDergi ile içerik konusunda işbirliğine başladı. Her ay özel olarak seçilen yazı ve haberler, iDergi’ye özel görsel düzenlemeyle iDergi okuyucularına sunulacak.

iDergi grubunun teknoloji alt dergisi iDergiDijital’in Nisan sayısıyla birlikte başlayan işbirliği sayesinde bilim ve teknolojisever iPad okuyucuları dijital ortamda da Bilim.org kalitesini deneyimlemiş olacaklar.

Bu işbirliği konusunda iDergi Genel Koordinatörü Özgür Özkü’ye de teşekkür ediyoruz.

Dergiler için dijital devrim: iDergi

İnternetin yaşamımıza girmesiyle gazete okuma alışkanlığımız büyük ölçüde değişti. Artık haberlere internet portallarından çok hızlı bir şekilde oluşabiliyoruz. Tabletler de dijital yayıncılığın önünü açtı.  Öyle ki iPad ve Android Tablet’lerde çıkan bir çok dergi, bu alanda okuma alışkanlıklarımızı değiştirecek. Sayfalarında animasyon, video, ses dosyalarını barındıran iDergi size farklı bir deneyim sunuyor.

iDergi, yayına çıktığı hafta AppStore raflarında en çok indirilen ücretsiz uygulama sırasında ilk sıraya kadar yükseldi. “Dokunma alışkanlıklarınızı değiştireceğiz” sloganıyla basılı dergileri bir kenara bıraktırma hedefindeki iDergi 25 bin kişi tarafından tabletlerine indirildi. 6 Dergisinin tümü ücretsiz her ay yayınlanan iDergi’nin tirajı 45 bin 500.

Ücretsiz ve aylık periyotlarda yayınlanan iDergi yayınlarını iPad’iniz ya da iPhone’unuz varsa Apple Store’dan ‘iDergi’yi aratarak indirip okuyabilirsiniz.

iDergi grubu bünyesinde şu dijital yayınlar yer alıyor:

iDergiDijital
Hedef kitlesi: Teknoloji, SosyalMedya, Twitter, Facebook, Gençler, İnternet

iDergiSpor
Hedef kitlesi: Spor, Gençlik, Erkek

iDergiSanat
Hedef kitlesi: Kültür, Sanat, Sinema, 25 Yaş Üstü Erkek ve Kadın

iDergiRujj
Hedef kitlesi: Moda, Trendler, Cinsellik, Kadın, Gençler

iDergiOto
Hedef kitlesi: Otomobil, Motorsporları, Otomobil Tamamlayıcı Ürünler, Erkek

iDergiGezi
Hedef kitlesi: Gezi, Tatil Rehberi, 16 Yaş Üstü Erkek ve Kadın

 

+ Yorum bulunmuyor

Yorum ekle