Berbere gitmek istemeyenlere çözüm


Bakımlı görünmek amacıyla bütün parasını sık sık berbere gidip harcamayı kim ister ki? The Single Handed Barber, kendi kendinize işinizi halletmenizi sağlayarak gününüzü kurtarıyor.

Saçlarınızı sıklıkla kısacık kestiriyor, onların düzgün görünmesine özen gösteriyorsanız; bu cihaz en yakın arkadaşınız olabilir. Keskin ve paslanmaz çelik jiletler (cildinize zarar vermeyen) ile donatılmış olan cihaz, dört farklı uzunluğa erişebilen ve dönerek işleyen bir kesme sistemine sahip.

Berberde zaman ve para harcamayı unutun; çünkü bu taşınabilir berber, işini sadece 5 dakikada yapıyor. Siz de bu ürünü, Hammacher Schlemmer’dan hemen edinebilirsiniz.

 

Kaynak: hiconsumption.com

 

1 yorum

Yorum ekle
 1. 1
  temelal

  Eğer vadettiğini gerçekten yapıyorsa gözümde google kadar kıymetli…
  Berberimden benden, benden fazlasını ortaya koymasını beklemedim, sadece beni anlamasını umdum herseferinde.
  Birçok berber denememe rağmen en son hepsinin bir tür anlayış problemi olduğuna karar verdim ve saç traşımı 5 numara taraklı makineyle kendim yapıyorum.
  Sonuçta daha mutluyum 🙂
  Eğer bu makine yumuşak geçişler sağlıyorsa ideal olan makineye 1 adımdaha yaklaştım demektir.
  İsaynımı duyun berberler. Açıkçay getir denen çaycının koyu getirip bu açık işte demesinden farkı yok traşlarınızın arkadaş.bu yorumu neden yazdım.
  Eğer bu siteden bilim haberi okuyan ve ben bu badirenin altından kalkarım diyen berber varsa en azından muhabbet ederiz ve zannımca beni anlama ihtimalin daha yüksektir diğerlerinden.

  59 dolarda fena para değilmiş hani…
  Olsun, en azından olmazsa atıp kırabilirim… berberde sinirden yutkunuyordum sadece…

  :)))

+ Yorum yap