YeraltAi?? iAi??ecek soAYutucusu: eCool

Ai??çeceklerimizi soAYuk tutmak için kullandAi??AYAi??mAi??z vazgeçilmez araçtAi??r buzdolabAi??. Fakat bazAi??larAi?? için buzdolabAi?? bir seçenek deAYildir. KampçAi??lar ve doAYa severler için buzdolabAi?? büyük bir sorun teAYkil ediyor. Ancak artAi??k bir çözümleri var.

eCool, içeceklerinizi uygun bir sAi??caklAi??kta tutmak için yapAi??lmAi??AY oldukça güzel bir araç. Yer altAi??nAi??n serinliAYinden yararlanan bu cihaz içerisinde bir taAYAi??yAi??cAi?? sistemi yer almakta. Sistemin büyük kAi??smAi?? yerin altAi??nda kalAi??rken çok küçük bir kAi??smAi?? ise yer yüzeyinde, içeceklerin yüklenip alAi??nabilmesi için bAi??rakAi??lAi??yor. 

Yer yüzeyinde kalan kAi??smAi??nda bir kapak bulunuyor. Öncelikle kapaAYAi?? açAi??yor, sonra yanAi??nda bulunan kolu çeviriyorsunuz. Kolu çevirdikçe taAYAi??yAi??cAi?? hareket ediyor ve içeceklerin yüklenmesine veya dAi??AYarAi?? çAi??kmasAi??na olanak saAYlAi??yor.

SoAYutucu bu alet 113 cm boyunda, 22-30 cm geniAYliAYinde ve 12 kg aAYAi??rlAi??nda. Ai??çerisinde 24 adet standart kutu kola ebatlarAi??nda içecek alabiliyor. Ai??çeceklerinizi yükleyip kapaAYAi??nAi?? kapattAi??ktan sonra içerisini baAYtan aAYaAYAi??ya kadar aynAi?? sAi??caklAi??kta tutabiliyor. Aleti arka bahçenize monte edebilirsiniz ve iyi izole edilmiAY gövdesi sayesinde bir daha sökmenize bile gerek kalmaz. 

Oldukça çevreci olan bu alet hiç enerji harcamadan doAYanAi??n gücünden yararlanarak içeceklerinizi soAYutuyor. DoAYa dostu eCool 369$'dan satAi??AYa sunulmuAY durumda.

Kaynaklar: hiconsumption.comeng.ecool.dk order nolvadex, order dapoxetine.



+ Yorum bulunmuyor

Yorum yap