UluslararasAi?? EndA?striyel Otomasyon FuarAi?? ardAi??ndan

18 yAi??ldAi??r aralAi??ksAi??z düzenlenen Otomasyon FuarAi??, kuAYkusuz ki Türk endüstrisinin heyecanla beklediAYi en önemli fuar. Otomasyon alanAi??nda her türlü yeniliAYin görülebildiAYi yegane adres.20-24 Mart tarihinde düzenlenen UluslararasAi?? Endüstriyel Otomasyon FuarAi??'na ziyaretçi olarak biz de katAi??lAi??m göstermiAYtik. Bu yazAi??mAi??zda ise fuarda öne çAi??kan bir kaç kareyi sizinle paylaAYmak istiyoruz.. Fuara katAi??lamayan ve seneye katAi??lmak isteyen okurlarAi??mAi??z için fuar hakkAi??nda az çok fikir sahibi olacaklarAi??nAi?? düAYünüyoruz.

FotoAYraflarda enerji yönetim sistemleri, elektrik enerjisi üretim sistemleri, transformatörler, elektrik motorlarAi??, yenilenebilir enerji, aydAi??nlatma ve elektronik komponentler ile ilgili kareler göreceksiniz. UmarAi??z iyi bir vakit geçirirsiniz.

YukarAi??daki fotoAYraflarda, Viko firmasAi??nAi??n geliAYtirdiAYi akAi??llAi?? ev sistemi görülmekte. Yeni nesil elektrik anahtarlarAi?? ve uzaktan kontrol sistemi bu maket evde simüle edilmiAYtir.

YAi??ldAi??z Teknik Üniversitesi tarafAi??ndan geliAYtirilen ve güneAY enerjili arabalara alternatif olarak tasarlanan bu araba tamamen rüzgar enerjisinden faydalanarak çalAi??AYAi??yor.

DünyanAi??n hAi??zla temiz enerjiye eAYilimi ve bu eAYilime baAYlAi?? oluAYan yeni clomid for cheap, generic clomid. güneAY enerji santralleri için hazAi??rlanmAi??AY bir model.

Son karelerimizde ise led teknolojisinin aydAi??nlatma sektörünün kilometre taAYlarAi??ndan birisi olduAYunu görüyoruz. Soldaki iki karede High Power denilen yüksek güçlü ledler armatürler içerisine yerleAYtirilerek sokak, ev ve ofis gibi alanlarAi?? aydAi??nlatmasAi?? için optimize edilmiAY.



+ Yorum bulunmuyor

Yorum yap