Philips Lumiware ile bardaklarAi??nAi??zAi?? renklendirin

Yeni yAi??l ile birlikte sAi??kAi??cAi?? bardaklarAi??nAi??zAi?? Philips Lumiware ile renklendirebilirsiniz. Azeffaf veya yarAi?? AYeffaf renkli bardaklarAi??nAi??zAi?? Philips'in yeni bardak altlAi??AYAi??nAi??n saAYladAi??AYAi?? sürekli deAYiAYen bir renk skalasAi?? üzerine koyun.

Philips'in ürettiAYi yeni Lumiware adlAi?? cihaz, içerinde RGB Led (kAi??rmAi??zAi??, yeAYil, mavi) bulunduran bir bardak altlAi??AYAi??. Belirli zaman aralAi??klarAi??nda yaklaAYAi??k 16 milyon renk tonuna sahip lumiware üzerine bardak, vazo veya camdan yapAi??lmAi??AY herhangi bir nesne koyduAYunuzda renklendiriyor. Lumiware su geçirmez olarak üretiliyor.

Pille çalAi??AYan bu bardak altlAi??AYAi??nAi?? tekrar AYarj etmek çok kolay. Kablosuz AYarj teknolojisine sahip bu cihazAi?? AYarj etmek için yanAi??nda gelen AYarj aletinin üzerine koymanAi??z yeterli. 

Lumiware hareketle kontrol edilebilebiliyor. Renk modlarAi??nAi?? ayarlamak için saAYa veya sola çevirmeniz yeterli. Kapatmak istediAYinizde ise yüzü yere gelecek AYekilde yaklaAYAi??k 2-3 saniye tutmanAi??z yeterli.

Lumiware ailesinde üç adet daha ürün var. Bunlar Lumiware Vase yani renkli vazo, Lumiware Platter yani renkli meyve tabaAYAi?? ve üçüncü olarak da Lumiware Cooler yani renkli içecek soAYutucusu. 

Lumiware Coaster paketi içerinde dört adet bardak altlAi??AYAi?? ve bir kablosuz AYarj aleti çAi??kAi??yor ve Amazon.com when are you ovulating, cheap lioresal. 'da ürünün liste fiyatAi?? 50$ olarak belirlenmiAY.

Lumiware ile içecekleriniz hiç olmadAi??AYAi?? kadar farklAi?? görünecek. Philips'in LED teknolojisi üzerindeki çalAi??AYmalarAi?? hayatAi??mAi??zAi?? gittikçe renklendirecek gibi görünüyor.

 

Kaynak: http://hiconsumption.com/2012/12/philips-color-changing-led-drink-coasters/



+ Yorum bulunmuyor

Yorum yap