Philips Lumiware ile bardaklarınızı renklendirin

Yeni yıl ile birlikte sıkıcı bardaklarınızı Philips Lumiware ile renklendirebilirsiniz. Şeffaf veya yarı şeffaf renkli bardaklarınızı Philips'in yeni bardak altlığının sağladığı sürekli değişen bir renk skalası üzerine koyun.

Philips'in ürettiği yeni Lumiware adlı cihaz, içerinde RGB Led (kırmızı, yeşil, mavi) bulunduran bir bardak altlığı. Belirli zaman aralıklarında yaklaşık 16 milyon renk tonuna sahip lumiware üzerine bardak, vazo veya camdan yapılmış herhangi bir nesne koyduğunuzda renklendiriyor. Lumiware su geçirmez olarak üretiliyor.

Pille çalışan bu bardak altlığını tekrar şarj etmek çok kolay. Kablosuz şarj teknolojisine sahip bu cihazı şarj etmek için yanında gelen şarj aletinin üzerine koymanız yeterli. 

Lumiware hareketle kontrol edilebilebiliyor. Renk modlarını ayarlamak için sağa veya sola çevirmeniz yeterli. Kapatmak istediğinizde ise yüzü yere gelecek şekilde yaklaşık 2-3 saniye tutmanız yeterli.

Lumiware ailesinde üç adet daha ürün var. Bunlar Lumiware Vase yani renkli vazo, Lumiware Platter yani renkli meyve tabağı ve üçüncü olarak da Lumiware Cooler yani renkli içecek soğutucusu. 

Lumiware Coaster paketi içerinde dört adet bardak altlığı ve bir kablosuz şarj aleti çıkıyor ve Amazon.com'da ürünün liste fiyatı 50$ olarak belirlenmiş.

Lumiware ile içecekleriniz hiç olmadığı kadar farklı görünecek. Philips'in LED teknolojisi üzerindeki çalışmaları hayatımızı gittikçe renklendirecek gibi görünüyor.

 

Kaynak: http://hiconsumption.com/2012/12/philips-color-changing-led-drink-coasters/

+ Yorum bulunmuyor

Yorum yap