Call of Duty Black Ops II’den ilk detaylar

Her sene satış rekorları kıran Call of Duty serisinin son oyunu Black Ops II'nin ilk detayları ortaya çıktı. 2010 yılında piyasa çıkan Black Ops'da soğuk savaş sırasında geçen görevlerde yer alıyorduk. Black Ops II'de ise yakın geleğe, 2025'e gidiyoruz ve son derece gizli operasyonlara katılan bir takımın parçasıyız.

Black Ops II tanıtım videosunda gördüğümüz kadarıyla oyunda çok sayıda quadrator (4 pervane motorlu uçan drone) ve yeni nesil uçan araçlar var. Bunun yanı sıra gelişen teknolojinin nimetlerindende yararlandığımızı görüyoruz. İlk olarak II. Dünyda savaşı temalı bir oyun serisi olarak adını duyuran Call of Duty, giderek daha modern savaşları ve operasyonları konu alan bir oyun haline gelmişti. Serinin son oyunu ile birlikte artık geleceğe de gideceğimiz için farklı bir Call of Duty deneyimi yaşayağız gibi görünüyor.

Call Of Duty: Black Ops II PC, PS3 ve Xbox 360 için Kasım 2012 ayında piyasa çıkacak. O tarihe kadar yeni gelişmeleri takip etmek için oyunun sitesini ziyaret edebilirsiniz.

5 Comments

Yorum yap
  1. 1
    Yağız

    Rezalet . . . Kaplamalar ve modeller çok başarısız, efektler ayrı bir dert. Oyun programlama ile uğraşıyorum, benim yaptıklarım daha güzel .

+ Leave a Comment